Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywa
Druga edycja Warsztatów Muzycznych

Druga edycja Warsztatów Muzycznych

Skauci Europy, 2012-05-20 Tagi: Częstochowa, warsztaty

Drogie przewodniczki i wędrownicy! Głodni artystycznych uniesień, których dostarczyły wszystkim uczestnikom ostatnie Warsztaty Muzyczne, z wielką radością pragniemy ogłosić zbliżającą się wielkimi krokami drugą ich odsłonę. Po raz kolejny podczas tego spotkania skupimy się na poznawaniu utworów liturgicznych w opracowaniu na chór mieszany i orkiestrę. Do współtworzenia muzyki wraz ze skautami z całej Polski, które da nam możliwość do przekazywania nabytych umiejętności we własnych środowiskach, pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych tą formą rozwoju swojego talentu muzycznego. [AKTUALIZACJA]

Nad emisją głosów chórzystów czuwać będzie Pani Iwona Czarny, śpiewak, korepetytor, nauczyciel emisji głosu, akompaniator, a także dyrygent. Absolwentka m. in. Akademii Muzycznej w Łodzi, Podyplomowego Studium Emisji Głosu i Chórmistrzowskiego w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Aktualnie dyrygent chóru mieszanego w jednej z częstochowskich parafii oraz nauczyciel w Zespole Szkół Muzycznych im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie.

Warsztaty będą miały miejsce w dniach 7-10 czerwca w Diecezjalnym Seminarium Duchownym w Częstochowie przy ul. św. Barbary 41. Rozpoczęcie planowane jest w czwartek o godz. 19.

Organizatorzy zapewniają nocleg (prosimy zabrać tylko śpiwór) oraz wyżywienie.

Koszt uczestnictwa wynosi 90 zł i obejmuje wszelkie koszty związane z organizacją Warsztatów. Z racji na dość wysoką cenę uczestnictwa, zachęcamy do kierowania się z prośbą o dofinansowanie do swoich hufcowych.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa, należy do 3 czerwca 2012 wypełnić formularz zgłoszeniowy (Google Docs). Niestety ze względów logistycznych jesteśmy zmuszeni ograniczyć liczbę uczestników.

Jeszcze dziś zarezerwujcie czas!

Emilia Danilecka

Warsztaty Muzyczne - druga edycja - plakat