Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywa
IV warsztaty muzyczne zakończone

IV warsztaty muzyczne zakończone

Martyna Tomczyk sam., 2013-06-18 Tagi: warsztaty muzyczne, Częstochowa

W dniach 31.05- 2.06 w Częstochowie odbyły się czwarte już warsztaty muzyczne. W wydarzeniu udział wzięło 36 przewodniczek i wędrowników z całej Polski, którzy u stóp Jasnej Góry doskonalili swoje muzyczne umiejętności.

Zajęcia z emisji głosu prowadziła pani Jolanta Muratow - dyrygent, wokalistka oraz pedagog. Dzięki Niej mogliśmy zgłębić tajniki poprawnego artykułowania dźwięków i wykorzystania swojego głosu.

Jednak warsztaty to nie tylko próby- był też czas na odrobinę rozrywki. Wieczorne spacery po Częstochowie, tradycyjne już kalambury to tylko niektóre z atrakcji, których doświadczyliśmy. Codziennie modliliśmy się biorąc udział w Mszach Świętych oraz Apelach Jasnogórskich, a nad naszym duchowym rozwojem czuwał Ksiądz Paweł Tambor.

Łącząc nasze wspólne pasje z zapałem przygotowywaliśmy się na FSE Fest oraz Pielgrzymki Przewodniczek i Wędrowników, które są naszym najbliższym celem.

Mamy nadzieję, że kolejne warsztaty przyciągną jeszcze większą liczbę chętnych a dzięki wspólnej pracy każdy dążyć będzie do przenikania muzycznego ducha do swoich jednostek i środowisk.

https://picasaweb.google.com/100252914943936468446/WarsztatyMuzyczneCzestochowa2013?authkey=Gv1sRgCOWCm-PXqeTStwE

 

Martyna Tomczyk sam.