Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywa
Krajowe Ekipy: Muzyczna i Ekspresji

Zostały Powołane Krajowe Ekipy: Muzyczna i Ekspresji


Na apelu kończącym Forum Młodych na Politechnice Warszawskiej, Magdalena Gzik, naczelniczka harcerek, odczytała wspólny rozkaz naczelniczki i naczelnika o powołaniu Krajowej Ekipy Muzycznej i Krajowej Ekipy Ekspresji.

Szefami Krajowej Ekipy Muzycznej zostali wędrownik z hufca garwolińsko-pilawskiego oraz Emilia Danilecka z hufca gryfowskiego. Krajowa Ekipa Muzyczna zaprasza do współpracy wszystkich śpiewających i grających na instrumentach. Organizuje dwa razy w roku warsztaty muzyczne. Zapewnia oprawę muzyczną wielkich wydarzeń w życiu Stowarzyszenia (pielgrzymki przewodniczek i wędrowników, Sejmik, Forum Młodych, etc.). Wspomaga hufce i jednostki w podnoszeniu poziomu śpiewno-muzycznego. Najbliższe warsztaty muzyczne Krajowa Ekipa Muzyczna organizuje w Poznaniu w weekend 10-11 stycznia 2015.

Analogiczne zadania w stosunku do ekspresji pełni Krajowa Ekipa Ekspresji, której szefami zostali Sławomir Giska z hufca garwolińsko-pilawskiego i Katarzyna Borowicz z hufca radomskiego. Organizuje warsztaty ekspresji i wspomaga hufce i jednostki w podnoszeniu poziomu ekspresji. Najbliższe warsztaty ekspresji odbędą się w weekend 10-11 stycznia 2015. Krajowa Ekipa Ekspresji zaprasza do współpracy wszystkich chętnych. Będziemy informować o miejscu.

Jako szefowie krajowych ekip, Emilia i Kasia zostały asytentkami naczelniczki, a  i Sławek asystentem naczelnika.