Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywa
List z Watykanu

List z Watykanu

Michał F, 2005-08-09 Tagi: Watykan

Otrzymaliśmy list z Watykanu adresowany do harcerek i harcerzy z Federacji Skautingu Europejskiego. Zapraszamy do zapoznania się.
List z Watykanu
Wasz list do papieża Benedykta XVI dotarł do Watykanu. Ojciec Święty jest w ostatnich dniach zajęty wieloma sprawami, dlatego poprosił mnie, abym odpowiedział Wam w jego imieniu.

Papież Benedykt XVI cieszył się bardzo pozdrowieniami od Was. Dziękuje Wam za folder i dobre życzenia, które przesłaliście mu przez Karolinę Zabłocką i Rafała Grudnia w imieniu katolickiej organizacji harcerskiej Zawisza FSE z okazji jego wyboru na następcę świętego Piotra Apostoła.

Ojciec Święty powierza się jako pasterz Kościoła na całym świecie Waszej pomocy. My wszyscy możemy poprzez naszą modlitwę, jak również poprzez dobro czynione naszym braciom, przyczyniać się do tego, by nasz świat był coraz lepszy. Jeżeli każdego dnia będziecie prosili Chrystusa, aby towarzyszył Wam jako dobry Przyjaciel Waszych słów i czynów, Wasze plany na pewno się powiodą.

Z głębi serca papież Benedykt XVI wyprasza dla Was, Waszych rodzin i Waszych przyjaciół nieustającą opiekę Bożą i obfite błogosławieństwo.

Z najlepszymi życzeniami i serdecznymi pozdrowieniami,

Prałat Gabriel Caccia