Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywa
Wyjazd na beatyfikację Jana Pawła II do Rzymu

Wyjazd na beatyfikację Jana Pawła II do Rzymu

Piotr Bogusz HR, 2011-03-28 Tagi: Jan Paweł II, Rzym, beatyfikacja

Są jeszcze wolne miejsca w autokarze do Rzymu. I Ty możesz być świadkiem i uczestnikiem beatyfikacji Ojca Św. Jana Pawła II w Rzymie. Organizujemy wyjazd harcerskiego autokaru na beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II do Rzymu. Na liście uczestników jest już kilkanaście osób. Są jeszcze wolne miejsca w autokarze. Termin zgłaszania osób do 10 kwietnia.

Termin wyjazdu - 28 kwietnia, czwartek późnym wieczorem
Przyjazd do  Rzymu - w sobotę wczesnym rankiem, zatem będzie czas aby poczuć klimat Wiecznego Miasta w przed dzień wielkiego, historycznego wydarzenia.
Powrót - wyjazd z Rzymu bezpośrednio po uroczystościach. W Polsce w nocy z 2 na 3 maja.
Wyżywienie we własnym zakresie.
Zakwaterowanie – nasi włoscy skauci już znaleźli dla nas miejsce i gwarantują nam pomoc w zakwaterowaniu.
Koszt - 420 zł od osoby
(koszty autokaru, ubezpieczenie przejazdu, opłaty drogowe, kierowcy, parkingi).
Gwarancją miejsca w autokarze jest wpłata zaliczki na wyjazd.

Do 12 kwietnia 2010 należy wpłacić zaliczkę na wyjazd w kwocie 200 zł. Wpłaty dokonujemy na konto: właściciel konta Piotr Bogusz, NR konta: 97 2490 0005 0000 4000 6835 2643. Koniecznie należy podać tytuł przelewu/wpłaty: Rzym. Pozostała część opłaty, czyli 220 zł będzie pobierana od uczestników w autokarze, w trakcie przejazdu do Rzymu.

Trasa przejazdu autokaru przez Polskę to:
Garwolin – Warszawa – Rawa Mazowiecka – Częstochowa – Katowice.
W tych miastach, we wskazanych w późniejszym terminie miejscach, będzie możliwość dołączenia do autokaru dla osób, które nie będą jechały bezpośrednio z Garwolina lub Warszawy.
Istnieje możliwość zabrania na wyjazd kogoś z rodziny lub znajomych, ale pierwszeństwo w autokarze mają harcerze i harcerki. Cywile to lista uzupełniająca listę harcerską.

Tworzymy listę chętnych na ten wyjazd. Autokar zabierze 55 osób.
Wszystkich zainteresowanych wyjazdem proszę o kontakt na adres e-mail: p.bogusz@nowaera.pl. W temacie maila proszę napisać: Rzym_beatyfikacja_JP2. Proszę podać imię, nazwisko, numer Pesel, miejscowość, w której będzie wsiadać do autokaru (do wyboru: Garwolin, Warszawa, Rawa Mazowiecka, Częstochowa, Katowice), telefon kontaktowy, adres e-mail.

Jeżeli ktoś chciałby zabrać kogoś z poza członków SHK Zawisza, również proszę o informację w tym mailu. Będę tworzył listę rezerwową.
O miejscu w autokarze decyduje kolejność zgłoszeń.

Czuwaj,
hm. Piotr Bogusz HR
Hufcowy