Wsparcie Firmowe

Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywaEurojam 2014
to największe wspólne obozowanie członków Międzynarodowego Związku Przewodniczek i Skautów Europy od 11 lat (szacowany udział wynosi 10 000 uczestników). W dniach 3 - 10 sierpnia 2014 roku na zielonych polach pod Saint-Evroult-Notre-Dame-du-Bois - miejscowości leżącej w historycznym regionie Normandii, spotkają się ze sobą Skauci z Polski oraz z 20 różnych krajów Europy i Ameryki Północnej, aby wspólnie rozmawiać, zawiązywać przyjaźnie, rywalizować - słowem aktywnie spędzać czas. Organizacja Eurojamu jest elementem idei szerzenia pokoju oraz zawierania przyjaźni na poziomie osobistego poznania, pomiędzy narodami, której skauci są wierni od czasu powstania organizacji po II Wojnie Światowej.

Nadchodzący Eurojam to z całą pewnością, jedno z tych unikalnych wydarzeń, które pozostawiają w uczestnikach pozytywny ślad na całe życie. To nie tylko szansa na wykazanie swoich własnych umiejętności oraz zdolności do pracy grupowej w drużynie, ale także otwarty i pogłębiony kontakt z rówieśnikami z innych krajów. To dla skautów szansa na lepsze poznanie i zrozumienie współczesnego świata.

Jedną z największych potrzeb naszego Stowarzyszenia jest obecnie umożliwienie udziału w Eurojamie 2014 wszystkim skautom, szczególnie tym, dla których cena wyjazdu jest barierą nie do pokonania. 

Ogromnym wsparciem będzie dla nas przekazanie przez Państwa darowizny na rzecz udziału naszych skautów w Eurojamie. Prosimy, aby pamiętali Państwo o tym, że darowizna stanowi podstawę do ulgi podatkowej - zgodnie z prawem Darczyńca może odliczyć w zeznaniu podatkowym darowiznę do 10% dochodu dla osób prawnych.

Naszym celem jest wspomożenie najuboższych rodzin w wysłaniu ich dzieci na Eurojam 2014. Dlatego w pierwszym etapie akcji chcemy zebrać 100 000 zł. Te pieniądze pomogą obsłużyć koszty wyjazdu, a w szczególności opłaty związane z transportem.

Nawet nieduża kwota stanowi dla nas realne wsparcie. Dzięki każdej wpłaconej złotówce możemy przewieść jednego skauta przez kolejne 5 km z liczącej 2 976 km trasy.

Środki można przelać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia:

SHK „Zawisza” FSE
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 14
02-366 Warszawa
31 1500 1777 1217 7007 7790 0000
Tytułem: Darowizna na EJ2014

Aby wesprzeć wyjazd wybranej drużyny Skautów Europy na Eurojam 2014, do hasła EJ2014 dodaj nazwę jednostki: (np: Darowizna na EJ2014 1. Poznańska FSE)

Możesz też przekazać środki przez formularz elektroniczny:

Przekaż darowiznę

Za Państwa pomoc z chęcią podziękujemy wysyłając listowne podziękowania, publikując je na naszej stronie internetowej, w naszym newsletterze. Informacja o Państwa wsparciu zostanie zamieszczona także w materiałach, które trafią do wszystkich polskich uczestników Eurojamu. Oczywiście jesteśmy także otwarci na inne formy wyrażenia naszej wdzięczności za Państwa wsparcie.

Ponadto bezcenną pomocą jest także dla nas wsparcie produktowe. Największą część kosztów udziału skautów w Eurojamie stanowi transport, istotne są też koszty związane z zakupem wyżywienia oraz wykupieniem ubezpieczenia dla uczestników obozu. Jeśli mogą nas Państwo wesprzeć na którejś z tych płaszczyzn, bardzo prosimy o kontakt: pawel.dabrowa@skauci-europy.pl

Dodatkowo, jeśli istnieje taka możliwość – prosimy Państwa o wsparcie przez przekazanie 1% rocznego podatku firmy na rzecz naszego stowarzyszenia. Państwa wsparcie będzie dla nas ogromną pomocą w procesie wychowywania młodych. Wystarczy, że w  w rocznym zeznaniu podatkowym podadzą Państwo następujące dane:

Nr KRS: 0000089011
Nazwa: SHK "Zawisza" FSE

Na koniec prosimy pamiętać, że wspierając udział skautów Europy w Eurojamie 2014, inwestują Państwo w przyszłość oraz w rozwój polskiej młodzieży – w nasz najcenniejszy narodowy kapitał.

Strona ma charakter informacyjny o możliwości przekazania darowizny na rzecz Skautów Europy.